SPORE game - Forum o grze SPORE

Najlepsze forum o grze SPORE. Zarejestruj się ^^


  • Index
  •  » Stwory
  •  » Wasze sposoby zabijania stworów epickich.

#1 2010-01-19 21:13:43

sporemen

Nowy kupiec gry

Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 1
Punktów :   

Wasze sposoby zabijania stworów epickich.

Ponieważ nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat umieściłem go w tym dziale.
No ale do rzeczy. Jakie są wasze sposoby zabijania stworów epickich? Mój wygląda tak: Gdy widzę Epika podchodzę na odległość strzału z plujki i oddaję pojedyncze splunięcie w niego[Epika]. On oczywiście się obraca i zaczyna mnie gonić[Uwaga! Taktyka nie skutkuje w przypadku szybkich stworów epickich] a ja cofam się cały czas i jednocześnie go opluwam. Lot stosuję tylko wtedy gdy dziadyga[Epik] podejdzie zbyt blisko, lub gdy zapędzi mnie pod skały. Gdy tylko nadarzy się ku temu okazja wzywam ,,mięso armatnie'', które zabieramu conajmniej 20-30 punktów zdrowia[ przy mojej pomocy plujką do 45]. Jeszcze nie udało mi się żadnego Epika tym zabić[Albo przez mój błąd mnie rozdeptywał, albo pojawiał się drógi Epik, a dwa Epiki oznaczają pewną śmierć choć nie zawsze. Czasami drógi Epik zabija pierwszego[ten drań ukradł mi trofeum] i po zabawie] choć niedługo pewnie tą taktyką któregoś zabiję. Czasami w mój sposób wplatam też taktykę ,,Pułapka na mamuty'' dzięki czemu nie muszę się nieustannie cofać do tyłu, a on nie może mnie dosięgnąć. A jakie są wasze sposoby? I ile Epików zabiliście?

Offline

 

#2 2010-06-12 13:50:10

Plex2002

Komórka

Zarejestrowany: 2010-05-01
Posty: 27
Punktów :   

Re: Wasze sposoby zabijania stworów epickich.

Ja ten temat bym dał do inne rzeczy związane z grą SPORE

Offline

 
  • Index
  •  » Stwory
  •  » Wasze sposoby zabijania stworów epickich.
Copyright www.spore-game.pun.pl by dawidosddl 2008. All rights reserved.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl